Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Návod na užívanie Ketonalu a Nalgesinu

    Dotaz z 4. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Neurologická mi predpísala injekcie Ketonal a tabletky Nalgesin 550 ,bola som na injekcii ráno a poobede som si dala Nalgesin ,boli ma veľmi žalúdok.co mám robiť ?
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    Nalgesin je vhodné užívat po jídle, jestliže i tak budou potíže s žaludkem přetrvávat, doporučuji kontaktovat lékaře, který může medikaci upravit.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně