Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Operace oci

    Dotaz z 5. 5. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem 6 dni po operaci oci PRK. Odpoledne me zacala hlava na spancich. Sel jsem si vecer lehnout a zacal jsem citit tlak kolem oci. Tak jsem se po 10-15 sekund zvedl a vzal si vyssi polstar. Pak to po chvilce prestalo. Mohlo to nejak uskodit ocim nebo si s tim nemam delat starost?
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    myslím si, že je to po operácií očí normálne, no nie som lekár, preto sa s touto otázkou obráťte na lekára, ktorý Vám zákrok previedol.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně