Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Snížená produkce MM.

    Dotaz z 7. 12. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dostala jsem přípravek ReviHair. Snížila se mi produkce mateřského mléka, tak jsem se pídila po možných příčinách a zjistila, že přeslička rolní, by se při kojení neměla užívat. Je tedy tento přípravek vhodný i pro kojící matky nebo ne? Na obalu jsem tuto informaci nenašla. Děkuji.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, když jste jinak zdravá a neužíváte jiné léky, Revihair užívat můžete v doporučeném dávkování.  Přeslička by neměla tlumit tvorbu mléka..Loučí se Daniela

     

    Podobné dotazy

    • Nízký tlak 90/60

      Dobrý den, občas mi klesá tlak až 80/55. Bolí mě hlava, jsem unavená atd mám zájem o homeopatika (China rubra, Gelsemium...který z nich), můžete mi prosím doporučit, po případně nějaké bylinky. děkuji

    Nejnovější otázky v poradně