Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • vdechnutí sava

    Dotaz z 24. 1. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, vdechnul jsem SAVO.. po vdechnutí mě bolelo na hrudi, svírání jakoby a nevolnost.. při krknutí jsem cítil zvratky, teď mě spíše pobolívá břicho a krk.. a menší tlak na hrudi.. u výparů jsem byl tak 2 minuty v malé místnosti.. na pohotovosti mi řekli že to mám přejít, nic mi nedali. Co teď
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    kontaktujte Toxikologické informační středisko na tel. 224 919 293.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně