Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • vyrážka a svědění

    Dotaz z 27. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, doléčuji se po zánětu dutin.Paní doktorka mi před třemi dny napsala Zinkorot, před dvěma dny Zodac. Navíc jsem před dvěma dny přestala brát antikoncepci a nasadila Velbienne.Dnes ráno mám vyrážku a svědění po těle. Bohužel nevím po kterých lécích. Co mám dělat ? Děkuji
    Markéta Kejdušová, Dis.
    Na dotaz odpovídá
    Markéta Kejdušová, Dis.

    Dobrý den, vhodné je stav konzultovat co nejdříve s lékařem, který zná Váš zdravotní stav. 
    Na vyrážku můžete použít zklidňující krém Uriage Bariéderm Cica, lze jej aplikovat i několikrát denně. Vhodný je také šetrný mycí přípravek, který nebude pokožku dále vysušovat- například Uriage Xemose mycí olej. Kdykoliv během dne lze pro zklidnění aplikovat Uriage Xemose SOS sprej, který tiší svědění.
    Na zklidnění svědění působí také Zodac, pokud lékař neurčí jinak, je vhodné ho při těchto obtížích užívat (1x1 tabletu denně). 
    Všechny zmíněné přípravky zakoupíte v lékárnách Dr. Max a na www.drmax.cz

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně