Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zada

    Dotaz z 30. 6. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den byla jsem na rehabilitaci jeste to cítím cítím rozlámaná za jak dlouho to odezní dekuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    ak myslíte to, že sa cítite rozlámaná po rehabilitácii, tak to by malo odoznieť za pár dní, maximálne týždňov, je to veľmi individuálne, no ak sa to nebude zlepšovať kontaktujte lekára. 

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

    Podobné dotazy

    • Zada

      Dobrý den ,beru ATB medoxin na krk a kašel . Je možné jej kombinovat s dimexolem na záda ? Děkuji,

    • Záda

      Dobrý den,můžu při bolesti zad užít Nimesil, když beru pravidelně Stacyl 1x denně? Dekuji

    • Zada

      Dobrý den zacelo jse mne špatně dýchat am problémy s páteří nemůže to být koronavirus dekuji

    • držení rovně záda

      Nevím,pro jaký korektor se mám rozhodnout,jestli korektor S/M,nebo pro Futuro.Jaký je mezi nimi rozdíl.Děkuji

    • Zablokováná záda

      Dobrý večer. Dala jsem si dimexol a ne pomáha, můžu k tomu ještě navíc diclofenac duo 75mg? Děkuji

    • Zada

      Dobrý den jsem pořád unavená a nevím co by to mohlo být dekuji

    • Záda

      Mohu si vzít ultacod, když užívám atb skid(tetraciklin)? Děkuji

    • Záda nebo ledviny

      Dobrý den, bolí mě v pravém boku, jakoby v oblasti ledvin. Bolest je velmi intenzivní vždy brzy ráno- už kolem 4 hodiny. Nutí mě vstát a vsedě po chvíli bolest odezní. Na pravé straně v podřišku mám také...

    Nejnovější otázky v poradně