Zuccari Fisiodiur Start-up 300 ml

Doplněk stravy

Značka: ZUCCARI
Zuccari Fisiodiur Start-up 300 ml je jedinečná kompozice extraktů z bylin, jejíž receptura obsahuje vybrané výtažky z dvanácti rostlin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101885

Dobré trávení a vylučování je podmínkou dobré pohody a základem zdraví. Fisiodiur Start-Up je unikátní doplněk stravy, který obsahuje dvanáct pečlivě vybraných bylinných extraktů z rostlin.

  • Jestřábník chlupáček – podporuje vylučování.
  • Bříza bělokorá – přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci těla, příznivě ovlivňuje normální hladinu cholesterolu, napomáhá k normální funkci močových cest a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Pýr plazivý – napomáhá normálnímu trávení a potažmo také kontrole tělesné hmotnosti.
  • Trubkovec tyčinkový  – podporuje normální činnost jater a metabolismus sacharidů, napomáhá normální funkci močové soustavy.
  • Smetánka lékařská – podporuje normální trávení, tak že stimuluje, podporuje normální činnost žaludku a jater a zároveň působí jako probiotikum. Příznivě ovlivňuje fungování močové soustavy a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.
  • Zlatobýl obecný – přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a působí proti oxidačnímu stresu.
  • Přeslička rolní – podporuje normální činnost jater, funkce močové soustavy a vylučování. Obsahuje křemík a má dobrý vliv na normální stav pokožky, vlasů a nehtů, napomáhá dobrému stavu kostí a kloubů. Podporuje pružnost cév a normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Ginkgo biloba – má pozitivní vliv na prokrvení periferních částí těla a mikrocirkulaci krevního systému, podporuje kognitivní funkce a dále pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.
  • Komonice lékařská – napomáhá normálnímu trávení, má dobrý vliv na normální stav kostí a kloubů, podporuje činnost cévní soustavy a tak ulevuje pocitu těžkých nohou, díky relaxačnímu účinku usnadňuje usínání, pročišťuje krev.

Složení:

Extrakty z plodů datlovníku pravého a slivoně švestky, laktát sodný, regulátor kyselosti ve formě kyseliny mléčné, extrakty z jestřábníku chlupáčku, břízy bělokoré, pýru plazivého, trubkovce tyčinkového, plodů tamarindu indického, kořene smetánky lékařské, zlatobýlu obecného, přesličky rolní, ginkgo biloby a komonice lékařské, chlorid draselný, glukonát hořčíku, sladidlo ve formě sukralózy, aroma.

Jak se Zuccari Fisiodiur Start-up užívá:

Před použitím dobře protřepejte. 10 ml přípravku (případně 1 ampuli Fisiodiur Start-Up) rozřeďte v 1 litru vody. Nápoj popíjejte v průběhu celého dne. Nepřekračujte dávkování!

Upozornění:

Nepřekračujte denní dávku. Pokud užíváte antikoagulanty nebo antiagregační léky, poraďte se vždy se svým lékařem! Nepoužívejte během těhotenství a kojení! Neužívejte v případě individuální přecitlivělosti na přípravek nebo na některou z jeho složek. Tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.