516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Zuccari Fordren Cosce Glutei 250 ml

Zuccari Fordren Cosce Glutei 250 ml

Zuccari Fordren Cosce Glutei 250 ml

50101887
Doplněk stravy: Více o legislativě
259 Kč 104 Kč / 100 ml
Skladem na e-shopu

Špatné trávení a nedostatečný odvod toxinů z kůže patří mezi hlavní příčiny rozvoje celulitidy. Zuccari Fordren Cosce Glutei je pečlivě sestavená kompozice extraktů z bylin. Přeslička rolní podporuje funkci močové soustavy a vylučování, ostropestřec mariánský podporuje trávení a jaterní funkce a vinná réva podporuje normální činnost cévní soustavy.

Podrobné informace o produktu

Zuccari Fordren Cosce Glutei & Cellulite je specifický doplněk stravy z extraktů z bylin.

  • Přeslička rolní – podporuje normální činnost jater, funkce močové soustavy a vylučování, a tak napomáhá  odvádět z těla přebytečnou vodu. Díky obsahu křemíku má dobrý vliv na normální stav pokožky, vlasů a nehtů, napomáhá dobrému stavu kostí a kloubů. Podporuje pružnost cév a normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Brusnice borůvka – podporuje trávení.
  • Ostropestřec mariánský – podporuje trávení a jaterní funkce, působí jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Vinná réva – podporuje normální činnost cévní soustavy, má antioxidační účinky.

Složení:

Koncentrát džusu z plodů datlovníku pravého, extrakty z nadzemních částí přesličky rolní, síran hořečnatý, regulátory kyselosti ve formě laktátu sodného a kyseliny mléčné, pryskyřice z akácie senegalské a akácie egyptské, extrakty z ananasu, aroma, extrakty z ostropestřce mariánského, extrakty z plodů ačokčy, extrakty z listů červené vinné révy, extrakty z listů a květů pelyňku černobýlu.

Jak se Zuccari Fordren Cosce Glutei užívá:

Před použitím dobře protřepejte, poté zřeďte 10 ml produktu 500 ml vody a nápoj popíjejte v průběhu dne.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučujeme používat výrobek během těhotenství a kojení. Neužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek produktu! Tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestrého a vyváženého jídelníčku a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Kategorie produktu

Parametry

Značka Zuccari
EAN 8026380900022

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.