Zuccari Fordren Cosce Glutei 250 ml

Doplněk stravy

Značka: ZUCCARI
Špatné trávení a nedostatečný odvod toxinů z kůže patří mezi hlavní příčiny rozvoje celulitidy. Zuccari Fordren Cosce Glutei je pečlivě sestavená kompozice extraktů z bylin. Přeslička rolní podporuje funkci močové soustavy a vylučování, ostropestřec mariánský podporuje trávení a jaterní funkce a vinná réva podporuje normální činnost cévní soustavy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101887

Zuccari Fordren Cosce Glutei & Cellulite je specifický doplněk stravy z extraktů z bylin.

  • Přeslička rolní – podporuje normální činnost jater, funkce močové soustavy a vylučování, a tak napomáhá  odvádět z těla přebytečnou vodu. Díky obsahu křemíku má dobrý vliv na normální stav pokožky, vlasů a nehtů, napomáhá dobrému stavu kostí a kloubů. Podporuje pružnost cév a normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Brusnice borůvka – podporuje trávení.
  • Ostropestřec mariánský – podporuje trávení a jaterní funkce, působí jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Vinná réva – podporuje normální činnost cévní soustavy, má antioxidační účinky.

Složení:

Koncentrát džusu z plodů datlovníku pravého, extrakty z nadzemních částí přesličky rolní, síran hořečnatý, regulátory kyselosti ve formě laktátu sodného a kyseliny mléčné, pryskyřice z akácie senegalské a akácie egyptské, extrakty z ananasu, aroma, extrakty z ostropestřce mariánského, extrakty z plodů ačokčy, extrakty z listů červené vinné révy, extrakty z listů a květů pelyňku černobýlu.

Jak se Zuccari Fordren Cosce Glutei užívá:

Před použitím dobře protřepejte, poté zřeďte 10 ml produktu 500 ml vody a nápoj popíjejte v průběhu dne.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučujeme používat výrobek během těhotenství a kojení. Neužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek produktu! Tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestrého a vyváženého jídelníčku a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.