Zuccari Re-Code Platinum Zuccari 500ml

Doplněk stravy

Značka: ZUCCARI
Re-Code Platinum Zuccari 500ml je kompozice extraktů z bylin sestavená pro potřeby metabolismu žen po 30. roce života.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101890

Re-Code Platinum je přírodní výživový doplněk. Je výsledkem dlouholetého výzkumu italské společnosti Zuccari, která se specializuje na výrobu přípravků pro zdraví a krásu žen. Po 30. roce života nastávají v těle hormonální výkyvy, které jsou příčinou změn v ženském organismu.

  • Zpomalování metabolizmu.
  • Zvýšení hmotnosti.
  • Postupná změna postavy.

Pečlivě sestavená kombinace rostlin napomáhá ke kontrole tělesné hmotnosti (Garcinie kamobodžská), pomáhá pozitivně regulovat metabolismus tuků a sacharidů (Jalovec obecný) napomáhá normálnímu trávení (Bříza pýřitá, Komonice lékařská, Brusnice borůvka, Reveň dlanitá, Kasie obecná) a podporuje vylučování (Jalovec obecný, Bříza pýřitá, Jestřábník chlupáček, Smetánka lékařská).

Ve spojení s lehkou hypokalorickou dietou a pravidelnou pohybovou aktivitou vám hubnutí půjde mnohem snadněji!

Složení:

Koncentrovaná šťáva z jablek, bezinek, citronů a jahod, laktát sodný, regulátor kyselosti ve formě kyseliny mléčné, extrakty z plodů papay, rozpustná vláknina, extrakty garcinie kambodžské, mořský kolagen, extrakty z nadzemních částí přesličky rolní, stonku reveně dlanité, kořene pampelišky lékařské, nadzemních částí jestřábníku chlupáčku, listů břízy pýřité a oddenků pýru plazivého, šťáva z plodů tamarindu indického, výtažky z kořene puerarie laločnaté, listů a plodů kasie obecné, plodů jalovce obecného, nadzemních částí a květů zlatobýlu obecného, selen, L-Theanin, sukralózové sladidlo, konzervační látky ve formě benzoátu sodného a sorbátu draselného, kumarin, extrakty z květů komonice lékařské, plodů jabloně domácí, plodů brusnice borůvky, laktobacily L-casei a Lactobacillus, síran měďnatý, pikolinát chromitý.

Jak se Zuccari Re-Code Platinum Zuccari užívá:

Před použitím důkladně protřepejte. 25 ml Re-Code nařeďte minimálně 1 litrem vody. Popíjejte v průběhu celého dne.

Upozornění:

Tento doplněk výživy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Produkt je vhodný pro všechny, kteří udržují zdravý životný styl s dostatkem pohybu. Pro zajištění efektivity by měl být přijímaný jako součást diety se sníženým obsahem kalorií.  Při dlouhodobém užívaní doporučujeme konzultaci s vaším lékařem! Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.