516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

2derm REHA special barierový krém 20 ml

Akce -13%
2derm REHA special barierový krém 20 ml

2derm REHA special barierový krém 20 ml

50070959
Kosmetika
259 Kč 299 Kč
Skladem u dodavatele

Bariérový krém je indiferentní krém s neomezenou dobou používání. Primárně je určen pro podporu regenerace při aktuních a subaktuních stavech kožních onemocnění s poruchou bariérové funkce a u kožních traumat.

Podrobné informace o produktu

2DERM Reha special barierový krém 20ml
2DERM REHA special bariérový krém je indiferentní krém s neomezenou dobou používání. Primárně je určen pro podporu regenerace při aktuních a subaktuních stavech kožních onemocnění s poruchou bariérové funkce a u kožních traumat. Indikační skupina:  pro dospělé a děti - bez věkového omezení.
 
Užití 
Prostředek pro podporu regenerace při aktuních a subaktuních stavech kožních onemocnění s poruchou bariérové funkce a u kožních traumat. (např. atopická dermatitida, lupenka, lichen ruber, xerodermie, vrozená tvorba puchýřů - epidermolysis bullosa, popáleniny, poleptání, povrchová traumata, stárnutí kůže). Dávkování a způsob použití : doporučeno nanášet v tenké vrstvě a vetřít do postižených míst 1-2x denně. 2DERM REHA special je vhodný k použití pro dospělé a děti bez věkového omezení. 2DERM REHA special je možno kombinovat s jinými dermatologickými externy - např. kortikosteroidy (přechodně i trvaleji).
 
Dávkování 
1x-2x denně nebo dle potřeby

Balení:
20 ml

Kategorie produktu

Parametry

Značka 2derm
Typ pleti Suchá až atopická pokožka
Forma Krém
EAN 8595168600152

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.