A-Derma BIOLOGY Dermatologická péče zklidňující 40 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
A-Derma BIOLOGY Dermatologická péče ZKLIDŇUJÍCÍ snižuje pocity diskomfortu, přehřátí a projevy horkosti reaktivní a intolerantní pleti. Poskytuje ji 24hodinovou hydrataci.
Skladem na e-shopu
465

O produktu

50133411

Přírodní BIO dermokosmetika ze srdce jihozápadní Francie si vás zaručeně získá! Intenzivně hydratuje a obnovuje rovnováhu křehké pokožky. A-Derma BIOLOGY Dermatologická péče ZKLIDŇUJÍCÍ snižuje pocity diskomfortu, přehřátí a projevy horkosti reaktivní a intolerantní pleti. Okamžitě zklidňuje a poskytuje ji 24hodinovou hydrataci. Krém má fluidní, svěží strukturu a nekomedogenní složení. Díky výtažku z mladých výhonků ovsa Rhealba hydratuje a navrací pleti rovnováhu, extrakt z pampelišky působí proti znečištění pleti a kola ořech zklidňuje pocity diskomfortu a přehřátí pleti. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou. Vhodné k použití i na oční víčka. Bez parfemace.

BIO kosmetika uznaná společností Ecocert splňující nejpřísnější mezinárodní standardy COSMOS ORGANIC. 99 % složek je přírodního původu.

Výsledek:

  • hydratuje pokožku po dobu 24 hodin
  • chrání a posiluje kožní bariéru proti agresivním vlivům
  • dlouhodobě zklidňuje pocity diskomfortu a přehřátí pleti


Složení

  • 99 % složek je přírodního původu
  • oves Rhealba – hydratuje, navrací pleti rovnováhu
  • extrakt z pampelišky – proti znečištění pleti
  • kola ořech – zklidňuje pocity diskomfortu a přehřátí pleti
  • neobsahuje parfemaci ani esenciální oleje
  • testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou

Použití

Aplikujte ráno a/nebo večer na důkladně vyčištěnou a usušenou pokožku obličeje a krku. Krém je vhodný jako podklad pod make-up a k použití i na oční víčka. Vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí. Testováno na alergické pleti. Nanášejte samostatně nebo smíchejte s vaším denním hydratačním krémem.

O značce

Francouzská dermokosmetická značka A-Derma je specialistou na křehkou pokožku celé rodiny. Ve všech přípravcích značky A-Derma je použit výtažek z mladých výhonků ovsa Rhealba®, který je pěstován v souladu se zásadami organického zemědělství na jihozápadě Francie. BIO kosmetika uznaná společností Ecocert splňující nejpřísnější mezinárodní standardy COSMOS ORGANIC.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.