A-derma Dermalibour+ creme reparační krém 50 ml

50072270

Kosmetika

Skladem na e-shopu

239 ušetříte 10 Kč

Původní cena 249 Kč, sleva 4%

O produktu

Ke zklidnění podrážděné a poškozené pokožky u dětí i dospělých slouží reparační krém Dermalibour. Je obohacen o výtažky z výhonků z ovsa Rhealba, který napomáhá okamžitému pocitu úlevy a následné obnově a čištění kůže. Komplex mědi a zinku snižuje množení bakterií pro rychlejší reparaci.

Zklidňující, obnovující a čisticí péče na podrážděnou (zarudnutí, pnutí, svědění, olupování) a narušenou kůži. Ideální pro každodenní drobné dermatologické problémy na kůži celé rodiny jako například podráždění v okolí úst, suchá místa, plenková dermatitida, podráždění rukou

Výsledek:

  • zklidnění a obnova pokožky
  • vhodný na podrážděnou a poškozenou kůži
  • okamžitý pocit úlevy

Složení:

Reparační krém je obohacen o měď a zinek pro snížení množení bakterií. Obsahuje extrakt z výhonků z ovsa Rhealba, který napomáhá ke zklidnění podrážděné a poškozené pokožky. Šetrné složení je vhodné i pro velmi citlivou a jemnou kůži. Okamžitě zklidňuje, výsledky jsou znatelné hned po první aplikaci.

Použití:

Krém nanášejte na důkladně očištěnou a suchou pokožku, konkrétně na podrážděná a poškozená místa na kůži. Aplikujte dle potřeby 2–3× denně a nechejte důkladně vstřebat. Přípravek je vhodný k použití i na obličej, vyniká vysokou snášenlivostí i u malých dětí a kojenců.

Parametry
Značka A-derma
Produktová řada Dermalibour+
Typ pleti Citlivá pleť
Forma Krém
Věk dítěte od ukončeného 1. měsíce
EAN 3282770014105

Kategorie produktu