A-Derma Phys-AC Global péče o nedokonalosti pleti 40 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
Péče o nedokonalosti pleti poskytuje komplexní péči o pleť se sklonem k akné. Pomáhá snižovat přebytek mazu a pleť zároveň zklidňuje.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
345

O produktu

50092455

A-Derma Phys-AC Global péče o nedokonalosti pleti poskytuje komplexní péči o pleť se sklonem k akné. Pomáhá snižovat přebytek mazu a pleť zároveň zklidňuje a přispívá ke zmírnění začervenání, které je způsobené podrážděním. Hydratační složky navrací pleti její rovnováhu a hydratují ji. Pomáhá omezovat nedokonalosti pleti a černé tečky. Má svěží, lehkou a lehce parfemovanou texturu, která se rychle vstřebává. Krém zmatňuje pleť s dlouhodobým efektem.

Výsledek:

  • snižuje přebytek mazu
  • zklidňuje a přispívá ke zmírnění začervenání
  • podporuje exfoliaci a čistí póry

Složení

  • extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba® (získaných z organického zemědělství) – posiluje a chrání kožní bariéru 
  • kyselina glutamová – reguluje tvorbu kožního mazu
  • zinek a alpha bisabolol 

Použití

Naneste na celý obličej 1x denně po očistění pleti Čisticím pěnivým gelem nebo Čisticí micelární vodou. Vhodný jako podklad pod make-up.

Upozornění

Zamezte kontaktu s očima. Nepoužívejte u dětí mladších 9 let. Při používání tohoto přípravku zamezte vystavování pokožky slunečnímu záření a vždy používejte odpovídající přípravky sluneční ochrany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.