A-Derma Univerzální hydratační krém 150 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
A-Derma Univerzální hydratační krém s kyselinou hyaluronovou a výtažky z ovsa zajišťuje jemnou každodenní péči o pokožku těla i tváře. Vyživuje pokožku a poskytuje okamžitý pocit komfortu.
Skladem na e-shopu
445

O produktu

50128383

Krém s kyselinou hyaluronovou a zklidňujícími výtažky z ovsa Rhealba® pro péči o křehkou pokožku. A-Derma Univerzální hydratační krém vyživuje pokožku, poskytuje jí vláhu a zároveň pomáhá obnovit kožní bariéru, která chrání před ztrátami vlhkosti. Obsahuje bambucké máslo, které krásně pokožku zvláční a ve spojení s kyselinou hyaluronovou zajišťuje dostatečnou hydrataci pro okamžitý pocit komfortu. Šetrné a přírodní složení krému je vhodné pro celou rodinu včetně malých dětí i kojenců. Vyberte si ze dvou velikostí balení: 150 ml do koupelny nebo malé 50 ml, abyste měli svůj krém stále po ruce.

Výsledek:

  • jemná každodenní péče o pokožku těla i tváře
  • hydratuje, zvláčňuje a vyživuje pokožku
  • obnovuje ochrannou kožní bariéru
  • složení bez parfemace je vhodné i pro kojence
  • přírodní složení – 98 % složek je přírodního původu

Složení

A-Derma Univerzální hydratační krém mimo jiné obsahuje: Glycerin, bambucké máslo, extrakt z ovsa setého, kyselinu hyaluronovou. Krém je balený v obalu z recyklovaného plastu.

Použití

Používejte 2x denně nebo podle potřeby. Krém můžete použít na tělo i obličej, včetně očních víček, pěstí pokožku rukou, je vhodný i k péči o pokožku po holení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.