844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Akce -25%
TEREZIA COMPANY  ACEROHIP TRIO Vitamin C 500 mg 60 kapslí

TEREZIA COMPANY ACEROHIP TRIO Vitamin C 500 mg 60 kapslí

50075615
Doplněk stravy
Více o legislativě
149 Kč 199 Kč 2 Kč / 1 kus(tbl)

Přírodní vitamin C ze 3 přírodních zdrojů - aceroly, šípku a rakytníku. Je dobře vstřebáván lidským organizmem. Vitaminem C není možné se předzásobit. Proto se doporučuje užívat jej denně. Vitamin C podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Podrobné informace o produktu

Základem jsou 3 přírodní složky: plody aceroly, šípku a rakytníku, které jsou bohaté na přírodní vitamin C, jež je v této formě pro lidský organizmus velmi dobře vstřebatelný a využitelný.

Vitamin C podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy či vyčerpání a podporuje celkovou vitalitu.

Název ACEROHIP je odvozen od: ACE (Acerola), RO (Rosa laevigata), HIP (Hippophae rhamnoides).

Vitamin C je nejznámější a nejdůležitější vitamin pro lidský organizmus – představuje až 80 % potřeby vitaminů. V lidském organizmu se uchovává krátkou dobu a není možné se jím předzásobit na více dní. Proto se doporučuje přírodní vitamin C užívat denně. ACEROHIP obsahuje kromě přírodního vitaminu C i komplex biologicky aktivních látek: bioflavonoid rutin (vitamin P), askorbigen, faktor J a P, tyrozinkinázu a další přírodní látky, které působí synergicky a napomáhají k dokonalé vstřebatelnosti a využitelnosti vitaminu C pro lidský organizmus.

Vlastnosti a účinky vitaminu C

Výrobek ACEROHIP obsahuje celý komplex přírodního vitaminu C. Aby vitamin C mohl správně fungovat je důležité, aby byl přírodního původu a tělo ho dokázalo vstřebat a identifikovat. Opravdový přírodní vitamin C je komplex přirozených složek získaných z ovoce nebo rostlin, které neobsahují pouze kyselinu askorbovou, ale také další důležité složky, které zvyšují účinnost vitaminu C. Mezi tyto další složky patří zejména flavonoidy jako hesperin nebo rutin, tanin a další, z nichž některé mohou být dosud neznámé. V případě, že izolujeme jeden „vitamin“ z celého spektra stovky a tisíce dalších biochemických složek, eliminujeme tím důležitý synergický

efekt, který je životně důležitý pro správné fungování přírodního vitaminu. Pokud extrahujeme a izolujeme například vitamin C (kyselinu askorbovou) z ovoce, současně také odstraňujeme bioflavonoidy, které jsou důležité pro komplexní aktivitu vitaminu C. Je tedy vhodnější použít celé spektrum látek obsažených v ovoci a rostlinách než-li extrahovat samotnou kyselinu askorbovou.

  

ACEROHIP TRIO VITAMIN C OBSAHUJE NÁSLEDUJÍCÍ PLODY:

ACE – Acerola (Malpighia) – neboli barbadoská třešeň je tropická rostlina, která původně pochází ze Střední a Jižní Ameriky. Roste též v Karibiku, Africe, Austrálii a na Havaji. Její červené lesklé plody mají mírně nakyslou dužinu a chutnají podobně jako maliny. Patří mezi nesmírně bohaté zdroje přírodního vitaminu C, neboť ho obsahují až 30x více než citrusy.

RO – Šípek (Rosa laevigata) – neboli růže šípková se pěstovala v klášterních zahradách po celé Evropě. Květní lístky, podávané jako čaj nebo sirup se využívají pro své blahodárné účinky dodnes. Plody šípku jsou nejen bohatým zdrojem vitaminu C, ale i rutinu, vitaminů skupiny B, vitaminu K, karotenu a dalších biologicky aktivních látek.

HIP  Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) – je zcela výjimečná rostlina, jejíž oranžové plody obsahují vysoké množství přírodního vitaminu C, vitaminy A, D, F, K a vitaminy skupiny B, flavonoidy, třísloviny, minerály a komplex dalších biologicky aktivních látek. Rakytník napomáhá k podpoře přirozené obranyschopnosti

organizmu, správné činnosti zažívacího traktu, udržování zdravé pokožky, posílení činnosti srdečně-cévního systému apod.

 

Složení

20 kapslí s acerolou, 1 kapsle obsahuje:

530 mg směsi (200 mg extrakt z plodů aceroly [Malpighia], kyselina askorbová, bramborový škrob)

20 kapslí se šípkem, 1 kapsle obsahuje:

530 mg směsi (200 mg extrakt z plodů šípku [Rosa laevigata], kyselina askorbová, bramborový škrob)

20 kapslí s rakytníkem, 1 kapsle obsahuje:

530 mg směsi (200 mg extrakt z plodů rakytníku řešetlákového [Hippophae rhamnoides], kyselina askorbová, bramborový škrob)

Obal kapslí: želatina

 

Doporučené dávkování

1 kapsle (kterákoliv) 2x denně před jídlem po dobu 3 – 6 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody.

  

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není  náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro bezlepkovou dietu, těhotné a kojící ženy.

  

Účinné látky

 

Vitamin C

Ve 2 kapslích

% RHP *

ACEROHIP s acerolou

500 mg

625

ACEROHIP se šípkem

500 mg

625

ACEROHIP s rakytníkem

500 mg

625

 

Výživové údaje

 

Výživové údaje (g/100g)

ACEROHIP s acerolou

ACEROHIP se šípkem

ACEROHIP

s rakytníkem

Energetická hodnota kJ/kcal

1640/393

1550/370

1700/406

Tuk

< 0,1

1,4

5,8

z toho nasycené mastné kyseliny

< 0,1

0,5

2,2

Sacharidy

95,3

83,3

83,6

z toho cukry

2,1

5,3

4,3

Bílkoviny

0,3

1,84

1,22

Sůl

0,0083

0,0230

0,111

Vláknina

3,0

6,1

5,1

Lepek (mg/1000 g produktu)

< 5,0

< 5,0

< 5,0

 

Balení / Hmotnost

60 kapslí / 37 g ± 5%

Parametry produktu

Značka TEREZIA COMPANY Forma Kapsle
EAN 8594006896634

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.