DrKonrad AD Calcis 100 ml

Kosmetika

Značka: DRKONRAD
Mastný krém s obsahem aqua calcis (50%) určený k péči o podrážděnou pokožku se sklonem k ekzémům.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50098055

Charakteristika:

AD calcis je mastný krém určený k péči o kůži se sklonem k ekzémům a pro problematickou kůži dětí a dospělých. Zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku.

Aqua calcis syn solutio calcii hydroxydati je vápenná voda. Jedná se o čirou tekutinu silně zásadité reakce. Má protizánětlivý a adstringentní účinek, mírní bolest a svědění.

Parafinum liquidum (parafínový olej) je přírodní minerální olej. Používá se k terapii a profylaxi dermatitid charakterizovaných hyperkeratózou jako je atopická dermatitída, chronická psoriáza, xerosa – suchá kůže a taktéž jako doplňková terapie v dermatologii.

AD calcis lze použít již od novorozeneckého věku. Přípravek mohou používat i těhotné a kojící ženy a děti všech věkových skupin.

Použití:
Rozetřete tenkou, rovnoměrnou vrstvu na pečlivě očištěnou a osušenou pokožku. K čištění pokožky používejte ideálně medicinální antiseptická mýdla (např. Cutosan). Používejte několikrát denně dle potřeby.

Upozornění pro osoby alergické na parabeny – neobsahuje parabeny.

Kontraindikace:
Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

Skladování:
Skladujte při teplotě od 5 do 25 °C, mimo dosah dětí, v původním obalu.
Nepoužívejte přípravek po uplynutí doby použitelnosti, která je uvedena na krabičce a lahvičce.

Složení:
Aqua, Petrolatum, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Sorbitan Oleate, Lecithin, Calcium Hydroxide, Cholesterol, PEG-75 Lanolin, Cera Alba, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Obsah: 100ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.