Additiva Calcium+Vit. D3+Vit. K2 nápoj 20 sáčků

Doplněk stravy

Značka: ADDITIVA
Cílené zásobení těla vápníkem v perfektní kombinaci s vitaminy D3 a K2 pro zdraví kostí. Vitaminy D3 + K2 jsou nepostradatelné pro transport vápníku do kostí.
Skladem na e-shopu
167 ušetříte 42 Kč

Původní cena 209 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 209 Kč

Cena za 100 g: 167 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50119122

Cílené zásobení těla vápníkem v perfektní kombinaci s vitaminy D3 a K2 pro zdraví kostí. Pro udržení dobrého stavu kostí je vápník nezbytný. Vitamin D3 zvyšuje rychlost vstřebávání vápníku ze střeva a spolu s vitaminem K2 jsou nepostradatelné pro transport vápníku do kostí.

Hlavní vlastnosti:

  • vápník, vitamin D a vitamin K přispívají k udržení normálního stavu kostí
  • vápník a vitamin D je potřebný pro udržení normálního stavu zubů
  • vitamin D3 přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku

Dávkování

Doporučená dávka 1 sáček denně. Obsah sáčku nasypte do 200 ml studené vody a zamíchejte.

Složení

1 sáček obsahuje: Vápník 500 mg – 63 % RHP*, vitamin D3 20µg – 400 % RHP*, vitamin K2 (Menachion-7) 75 µg – 100 % RHP*. * RHP = Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého. Složení: Okyselující látka kyselina citrónová, uhličitan vápenatý, plnivo isomalt, přírodní citrónové aroma (obsahuje sójové lecithiny), přírodní pomerančové aroma, škrob, sladidlo aspartam, sladidlo acesulfam-K, palmový olej, barvivo riboflavin - 5´fosfát, vitamin D3, vitamin K2.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.