Doplněk stravy

Advance BIO Matcha 100 g

Značka: ADVANCE

ADVANCE BIO Matcha je speciální jemně mletý čaj v BIO kvalitě, který vyniká mezi zelenými čaji svými příznivými účinky na lidský organismus.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Advance BIO Matcha 100 g

50100455

ADVANCE obsahuje 100% jemně mletý matcha tea té nejvyšší ceremoniální kvality, který se používá při tradičních japonských čajových rituálech. Látky obsažené v zeleném čaji mohou navodit fyzické a psychické povzbuzení, podporují imunitu a vitalitu a v souvislosti s vlivem na metabolismus tuků se uplatňují jako podpůrný prostředek při redukčních dietách.

BIO kvalita
U zeleného čaje je známo, že dovede silně absorbovat látky z půdy, proto je BIO kvalita v tomto případě zvláště důležitá. Rostliny jsou pěstovány v ekologicky čistém prostředí za přísně kontrolovaných podmínek.

Výhody produktu:

  • BIO certifikace
  • 100% čistý bez přídavných látek
  • Prémiová ceremoniální kvalita
  • Výborná jemná chuť
  • Špičková kvalita zpracování

Užívání a dávkování:

1 zarovnaná čajová lžička (cca 1,5 g) 2-3x denně

Způsob přípravy:

Za tepla – 1 čajovou lžičku (cca 1,5 g) rozmíchejte ve 200 ml horké vody (cca 70°C). Tuto směs asi 3 minuty šlehejte nejlépe bambusovou metličkou nebo šlehačem na mléko. Takto připravený čaj se již necedí.

Za studena – dobře rozmíchejte v shakeru se studenou vodou. Můžete přidat do ovocných nebo zeleninových smoothies.

Složení:

100% jemně mletý zelený čaj matcha (Camellia sinensis) v BIO kvalitě

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.