Doplněk stravy

Advance Cholesten 60 kapslí

Značka: ADVANCE

Advance Cholesten je doplněk stravy, který obsahuje červenou fermentovanou rýži s obsahem monakolinu K, který napomáhá k udržení zdravé hladiny cholesterolu*.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Advance Cholesten 60 kapslí

50074026

Úvod

Základem doplňku stravy Advance Cholesten je extrakt z červené fermentované rýže, který obsahuje vysoké množství látek zvané monakoliny. Hlavní účinnou složkou, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, je monakolin K. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 10 mg monakolinu K denně. Další aktivní složkou Cholestenu je vysoce koncentrovaný rybí olej MEG-3TM s obsahem OMEGA 3 nenasycených mastných kyselin DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová).

Hlavní vlastnosti:

  • monakolin K z fermentované červené rýže přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 10 mg monakolinu K denně)
  • obsahuje vysoce koncentrovaný rybí olej MEG-3TM s obsahem OMEGA 3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA
  • neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu

Dávkování

Doporučená dávka 1 kapsle denně. Užívejte nejlépe po jídle. Dostatečně zapijte. Vhodné k dlouhodobému užívání.


Složení

Červená fermentovaná rýže (obsah monakolinu K 4 %), rybí olej MEG 3 (obsah omega 3 min. 15 %, plnidla: sacharóza, modifikovaný škrob, antioxidant: askorban sodný), želatina. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.


Upozornění

Není určeno pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současné léčbě hypolipidemiky (léky na snížení cholesterolu) a u osob s intolerancí statinů. U osob s onemocněním ledvin, jater nebo svalovými poruchami doporučujeme užívání přípravku konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.