WAHL 9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

Ostatní

Značka: WAHL
2.0
Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.
Skladem na e-shopu
375

O produktu

50100169

Ostříhejte svým domácím zvířatům srst a vytvarujte ji do detailu. Se střihacím strojkem Wahl Deluxe Pocket Pro zvládnete vyholit čenichové partie, uši, packy a další části kožichu zvířat. Stroje funguje bezdrátově, pohání ho jedna AA baterie, která je součástí balení, není proto třeba ji dokupovat samostatně.

Vysoce kvalitní nože

Hlavici tvoří vysoce kvalitní nože se šířkou záběru 26 mm. Můžete si zvolit nastavitelnou výšku střihu až do 3,6 mm podle toho, jak chcete, aby výsledný střih srsti vypadal. Strojek má kompaktní velikost, snadno ho schováte ve dlani a budete ho mít připravený  například při soutěžích, abyste na poslední chvilku provedli poslední úpravy a váš pejsek vyhrál hlavní cenu.

Obsah balení

K ještě snadnějšímu stříhání a detailnímu tvarování vám poslouží dva zastřihovací hřebeny, které jsou součástí balení. Nechybí ani olejíček k promazávání zastřihovače, aby se čepele neztupily a zařízení fungovalo tak, jak má. Zbytky chlupů z hlavice odstraníte za pomoci čistícího kartáčku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.