516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

WAHL 9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

WAHL  9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

WAHL 9962-2016 Akumulátorový zastřihovač pro zvířata DELUXE POCKET PRO

50100169
Ostatní
439 Kč
Skladem na e-shopu

Společnost Wahl vytvořila akumulátorový zastřihovač zvířecí srsti, který se zaměřuje na detailní stříhání a finální úpravu. Je vhodný také ke stříhání či vyholení čenichové partie, pacek, uší a podobně. Tvoří jej vysoce kvalitní nože s šířkou záběru 26 mm a výšku střihu si můžete nastavit do 3,6 mm.

Podrobné informace o produktu

Ostříhejte svým domácím zvířatům srst a vytvarujte ji do detailu. Se střihacím strojkem Wahl Deluxe Pocket Pro zvládnete vyholit čenichové partie, uši, packy a další části kožichu zvířat. Stroje funguje bezdrátově, pohání ho jedna AA baterie, která je součástí balení, není proto třeba ji dokupovat samostatně.

Vysoce kvalitní nože

Hlavici tvoří vysoce kvalitní nože se šířkou záběru 26 mm. Můžete si zvolit nastavitelnou výšku střihu až do 3,6 mm podle toho, jak chcete, aby výsledný střih srsti vypadal. Strojek má kompaktní velikost, snadno ho schováte ve dlani a budete ho mít připravený  například při soutěžích, abyste na poslední chvilku provedli poslední úpravy a váš pejsek vyhrál hlavní cenu.

Obsah balení

K ještě snadnějšímu stříhání a detailnímu tvarování vám poslouží dva zastřihovací hřebeny, které jsou součástí balení. Nechybí ani olejíček k promazávání zastřihovače, aby se čepele neztupily a zařízení fungovalo tak, jak má. Zbytky chlupů z hlavice odstraníte za pomoci čistícího kartáčku.

Kategorie produktu

Parametry

Značka WAHL
EAN 4015110009344

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.