Alfalex Rektální čípky 10x2,5 g

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

O produktu

Potřebujete ulevit od potíží s hemoroidy? Rektální čípky Alfalex Vám pomohou od příznaků spojených s hemoroidálním onemocněním. Obsahují kombinaci hlavní účinné látky sukralfátu, rostlinných extraktů (vilín virginský, heřmánek a měsíček lékařský) a osvědčených maziv (lanolín, kakaové máslo). Alfalex vytváří ochrannou vrstvu na pokožce, podporuje hojení a snižuje riziko vzniku prasklin. Působí v místě postižení.

Hlavní vlastnosti:

  • předchází dalším poraněním a umožňuje hojení
  • pečuje o zanícenou a svědivou pokožku
  • omezuje vysoušení, promazává
  • usnadňuje vyprazdňování

Hemoroidy jsou zanícené a oteklé žíly v blízkosti análního otvoru nebo přímo v něm. Nejčastější příznaky hemoroidů jsou svědění, krvácení, pálení, zánět, otok a bolest. Při onemocnění konečníku je zvlášť důležité dbát o hygienu a pečovat o pravidelnou stolici. Je proto nutné pít dostatečné množství tekutin, jíst málo kořeněnou stravu a zvýšit příjem vlákniny.

Složení

Sukralfát, kakaové máslo, lanolin (rostlinného původu), Witepsol W25 (čípkový základ), výtažek z měsíčku, výtažek z heřmánku, výtažek z listu vilínu (Hamamelis).

Použití

Zaveďte 1 rektální čípek do konečníku 1 - 2x denně dle návodu k použití. Pokud se příznaky nezlepší do 1-2 týdnů, poraďte se s lékařem.

Upozornění

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Nepoužívejte při přecitlivělosti na lanolin nebo jinou obsaženou složku přípravku. Nepoužívejte na krvácející hemoroidy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.