Allnature Avokádový olej BIO 250 ml

Potraviny a nápoje

Značka: ALLNATURE
Allnature Avokádový olej BIO najde široké použití v kuchyni i při ošetření pokožky. Vysoký obsah vitamínů a minerálů ho řadí mezi superpotraviny. Produkt ekologického zemědělství.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
179 ušetříte 18 Kč

Původní cena 197 Kč sleva 9%

Cena za 100 ml: 72 Kč

O produktu

50128446

Allnature Avokádový olej v biokvalitě patří mezi nejcennější ze všech přírodních olejů. Nadchne Vás v kuchyni i při péči o Vaši pokožku, kterou účinně hydratuje a vyživuje. Pro obsah řady zdraví prospěšných látek se avokádový olej řadí mezi superpotraviny. V jeho složení najdeme kyselinu olejovou, lecitin, vitamin A (retinol), vitamin B1 (thiamin), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B3 (nacin), vitamin B5 (kyselinu pantotenovou), vitamin B9 (kyselinu listovou), vitaminy C, E, K, draslík, hořčík, zinek, mangan, měď, železo a fosfor. Navíc se může chlubit skvělým nutričním profilem  a velmi jemnou oříškovou chutí. Snese i vysoké teploty, je tak univerzálně použitelný pro studenou i teplou kuchyni. Ideální do salátů, pomázek, marinád či jako zálivka těstovin.

Hlavní vlastnosti:

  • lisovaný za studena
  • superpotravina
  • lze použít v kuchyni i v kosmetice

Složení

100% BIO avokádový olej.

Použití

Individuální, dle chuti a potřeby.

Upozornění

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Případný zákal není na závadu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.