Allnature Česnek Extra strong 1500 mg 100 tablet

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Příznivé účinky česneku na lidský organismus jsou známé již po staletí. Allnature Česnek extra strong ve formě tablet vám zaručí pohodlné užívání bez nepříjemného zápachu z úst.
Skladem na e-shopu
156

Cena za 100 g: 371 Kč

O produktu

50108635

Česnek je staletí známý pro své pozitivní účinky na lidský organismus. Jedna tableta obsahuje 3,75 mg Alicinu, což odpovídá 1500 mg čerstvého česneku. Na rozdíl od čerstvého česneku při užívání tablet nedochází k nepříjemným projevům, jako je zápach z úst či pocení.

Pozitivní účinky česneku:

  • podporuje přirozenou obranyschopnost
  • přispívá k normální činnosti cévní soustavy a normální činnosti srdce (hladina cholesterolu)
  • přispívá k normální činnosti jater
  • přispívá k udržení duševní pohody a boji proti stresu
  • působí jako antioxidant

Dávkování

Užívejte 1 - 3 tablety denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

V 1 tabletě: Extr. Allium sativum L. min. 3 % alicin 125mg, mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), extrakt Allium sativum 3 % alicin, sodná sůl karboxymethylcelulozy, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid křemičitý.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte doporučené dávkování. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek skladujte při pokojové teplotě do 25 stupňů. Chraňte před mrazem a slunečním zářením. Uchovávat v suchu a temnu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.