Allnature Olivový olej ve spreji 250 ml

Potraviny a nápoje

Značka: ALLNATURE
Allnature Olivový olej ve spreji pro zdravější vaření umožňuje přesné dávkování a rovnoměrné nanášení a zároveň zamezí připalování či nechtěnému rozlití.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
179

Cena za 100 ml: 72 Kč

O produktu

50131043

Přemýšlíte, jak vařit zdravěji? Allnature Olivový olej ve spreji je výborným pomocníkem v kuchyni pro všechny, kdo chtějí mít množství tuku pod kontrolou. Jeho použití je komfortní a snadné, následný úklid je také rychlejší než u běžného oleje, což ocení nejedna hospodyně. Skvěle Vám poslouží při aktivitách, jakým je kemping, jelikož nehrozí vylití jeho obsahu. Výhodou oleje je rovnoměrné nanášení a přesné dávkování. Je vhodný na vymazání forem či plechů, ale dobře Vám poslouží například také k nastříkání zeleniny, kterou potřebujete okořenit – koření na ní bude lépe držet. Olivový olej ve spreji lze využít do omáček, salátů, dresinků a pomazánek, ale i na grilování, vaření, smažení a pečení masa, zeleniny, ryb, těstovin a dalších pokrmů.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% olivový olej extra virgin
  • umožňuje rovnoměrné nanášení
  • přesně dávkuje
  • vhodný pro studenou i teplou kuchyni
  • ideální na cesty

Složení

100% olivový olej extra virgin (výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy).

Použití

Před použitím řádně protřepejte a nanášejte ze vzdálenosti 25 - 30 cm.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným
ohněm a jinými zdroji zapálení. Nevystavujte teplotě přesahující 50 stupňů Celsia. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.