Almendrola Mandlový nápoj 3% neslazený 1000 ml

Potraviny a nápoje

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Mandlový nápoj 2,75% neslazený 1000ml obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin v podobě kyseliny linolové a olejové, vápníku, vitamínů A, D a E a je navíc obohacený o sojový lecitin. Všechny tyto složky pomáhají mimo jiné udržovat normální krevní tlak, normální hladinu cholesterolu, přispívají k normálnímu metabolismu železa a správné funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidací a degradací.

Mandlové mléko je vyrobeno na 100 % z rostlinných složek bez GMO a je bez přidaného cukru, takže je jeho energetická hodnota snížena na minimum.  Dokonale poslouží jako náhrada klasického mléka vegetariánům, veganům, všem s alergií na laktózu a lepek a osobám s redukční dietou.

Alergeny:

mandle, sojový lecitin

Složení:

voda z Montseny, mandle (2,75%), vitamíny A, D a E, slunečnicový olej, gelanová guma, uhličitan vápenatý, sojový lecitin, mořská sůl.

Nutriční hodnoty na 100 ml:

energetická hodnota: 70 KJ / 17 kcal; tuky: 1.6 g – z toho nasycené 021 g, nenasycené 0.8 g, polynenasycené 0.6 g; sacharidy 0.3 g – z toho cukry 0.1 g; bílkoviny 0.3 g, vláknina 0.1 g.

Země původu: Španělsko

Obsah balení: 1000ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.