Alpecin Hybrid kofeinový šampon 375 ml

Kosmetika

Značka: ALPECIN
5.0
Šampon Alpecin Hybrid je vhodný pro muže vhodný s citlivou a svědivou pokožku a suchými lupy. Snadno se používá, hydratuje a zklidňuje pokožku hlavy. Nově ve větším balení!
Skladem na e-shopu
205

O produktu

50133563

Častým problémem u mužů jsou suché lupy. Mnozí si je pletou s mastnými, a používají proto běžné přípravky, které však problém můžou ještě zhoršit. Pro suchou a citlivou pokožku s jemnými malými lupy je určen kofeinový šampon Hybrid od značky Alpecin. Produkt vyniká svým jemným složením s hydratačním efektem – vyživuje, zklidňuje a eliminuje svědění pokožky. Obsahuje kofein, který účinně proniká do pokožky hlavy. I přes své efektivní výsledky však zůstává vždy mimořádně citlivý a šetrný k vlasům i kůži, je proto vhodný k použití kdykoliv dle potřeby.

Výsledek:

  • jemně myje
  • hydratuje a zklidňuje pokožku hlavy
  • snižuje svědění a výskyt suchých lupů
  • stimuluje vlasové kořínky
  • hybridní technologie: jemná ale účinná

Složení

Hlavní aktivní látkou v šamponu je kofein. Ten vytváří tzv. efekt paliva, které slouží ke stimulaci vlasových kořínků. Svým jemným složením je šampon vhodný i pro citlivou a suchou pokožku, kterou hydratuje, vyživuje a zklidňuje.

Použití

Naneste na mokré vlasy. Krouživými pohyby vmasírujte do vlasů i do pokožky hlavy, aby se vytvořila voňavá pěna. Nechte chvíli působit, poté důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte se kontaktu s očima. Šampon je vhodný ke každodennímu použití, aplikujte jej kdykoliv dle potřeby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.