Alpro Barista ovesný nápoj 1 l

Potraviny a nápoje

Značka: ALPRO
100% rostlinný ovesný nápoj Alpro je chutnou alternativou kravského mléka, se kterou vykouzlíte skvělou pěnu. Je přirozeně bezlaktózový, s nízkým obsahem tuků, bez přidaného cukru, a je vhodný i pro vegetariány.
Cena 49 Kč/ks při nákupu 6 ks Při nákupu 6 ks označených rostlinných nápojů značky Alpro (různé druhy) v libovolné kombinaci získáte cenu 49 Kč/ks. Akce platí do 14. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
89

Cena za 1 litr: 89 Kč

O produktu: Alpro Barista ovesný nápoj 1 l

50142651

Hledáte chutnou a zdravou alternativu kravského mléka, se kterou dokážete vytvořit perfektní latté art nebo pěnu na capuccino? Sáhněte po Alpro Barista ovesném nápoji! Má jemnou chuť ovsa, obsahuje vápník, je bohatý na vlákninu a je přirozeně bezlaktózový. Nejen, že si na něm skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Oves, použitý k výrobě, pochází z Francie, Belgie a Finska, a nápoj samotný se vyrábí přímo v Belgii. Tím se co nejvíce snižuje uhlíková stopa při dopravě, a zároveň je zde dostatek dešťových srážek, aby vystačily na závlahu úrody bez nutnosti umělého zavlažování. Rostlinná alternativa s příjemnou chutí a obsahem vlákniny potěší nejen vegetariány. Nápoj je bez přidaných cukrů a sladidel a navíc obsahuje vitamíny B2, B12 a D. 

Alpro Barista ovesný nápoj 1 l3

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných,  recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • vegetariánské
  • zdroj vlákniny
  • zdroj vitamínů D, B2 a B12

Složení

Složení: ovesná složka (pitná voda, oves (10%)), slunečnicový olej, hrachová bílkovina, mořská sůl, vitaminy (B2, B12, D2). Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.