ALTERMED Baby Winter cream 50g

Default

Značka: ALTERMED
Pleťový krém chránící pokožku před negativními účinky chladu

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50000100

Podrážděná popraskaná či vyschlá - taková může být dětská pleť, není-li vhodně ochraňována. Účinnou péči nabízí altermed baby winter cream. Citlivou pleť pomůže udržet příjemně vláčnou a hydratovanou i v nepříznivém počasí.

  • před chladem chrání Arctic complex altermed s výtažkem z mořské řasy Durvillea antarctica
  • efektivně regeneruje a vyživuje
  • obsahuje D-panthenol, meruňkový olej, vitamin E a allantoin
  • neobsahuje chemické konzervační látky ani barviva

Účinná ochrana
Negativní vliv na dětskou pleť má zejména chlad a větrné zimní počasí. Krém proto obsahuje unikátní Arctic complex altermed s výtažkem z mořské řasy Durvillea antarctica. Komplex chrání pokožku před nepříznivými účinky chladu a pleť současně hydratuje.
Další látky v krému obsažené pokožku efektivně regenerují a vyživují. Patří mezi ně D-panthenol, meruňkový olej, vitamin E a allantoin.

Maximálně šetrná péče
Řadu přípravků altermed baby jsme vyvinuli s vědomím nutnosti maximálně šetrné péče. Krém proto neobsahuje žádné chemické konzervační látky ani barviva, je hypoalergenní a dermatologicky testován.

Atraktivní design
Tisíce dětí a rodičů si krém zamilovaly také kvůli jeho atraktivnímu designu. Úsměv na dětských tvářích spolehlivě vykouzlí především "vločky" poletující pod průhledným víčkem. Pečujte příjemně a efektivně o pokožku Vašich dětí!

Použití:
Přípravek rovnoměrně vetřete do pokožky.

Balení:
50 g

Zdroj: www.omega-pharma.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.