Drogerie

Ambi Pur 3volution Moonlight Vanilla náhradní náplň 2x20 ml

Značka: AMBI PUR

Náplň do elektrického osvěžovače 3volution Moonlight Vanilla Ambi Pur krásně provoní interiér a zlikviduje nežádoucí pachy. Vnese do vašeho domova vůni vanilky.

189

Cena za 100 ml: 472,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Ambi Pur 3volution Moonlight Vanilla náhradní náplň 2x20 ml

50159806

Úvod

Vůně vanilky navozuje příjemnou, hřejivou atmosféru, která pohladí po duši. Pozvěte ji do svého domova! Náplň do elektrického osvěžovače vzduchu 3volutio Moonlight Vanilla od značky Ambi Pur krásně provoní celou domácnost a potěší vaše smysly. Každých 45 minut dojde v osvěžovači 3volution k výměně vůně za jinou, doplňující. Díky tomu si na vonnou kompozici nezvyknete, takže ji budete cítit stále stejně intenzivně. Pokud necháte elektrický osvěžovač zapnutý 12 hodin denně, vydrží vám jedna náplň až 90 dnů. To jsou 3 měsíce ve voňavém interiéru. Technologie OdourClear účinně likviduje nežádoucí pachy. A tak máte jistotu, že se u vás budou vždy všichni cítit příjemně. Balení obsahuje 2 ks trojnáplně.

Hlavní vlastnosti:

  • uvolňuje krásnou vůni vanilky a našlehaného mléka
  • vytváří příjemnou atmosféru
  • likviduje nežádoucí pachy v interiéru

Použití

Používejte s difuzérem Ambi Pur (koupíte samostatně).


Upozornění

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO lékaře. Vyvarujte se silných nárazů do odpařovače. Pokud odpařovací strojek nefunguje nebo se poškodí, vyjměte jej ze zásuvky elektrického proudu. Odpařovací strojek neotvírejte. Nepokládejte ho na lakované, barvené nebo plastové povrchy, ani do jejich blízkosti. Před čistěním odpojte strojek ze zásuvky elektrického proudu a potom ho utřete suchým hadříkem. Nedotýkejte se odpařovacího strojku mokrýma rukama ani kovovými předměty. Pokud se tekutá náplň vylije, okamžitě ji utřete. Do lahviček nenalévejte žádné tekutiny. Odpařovací strojek nezakrývejte ani nenatírejte. Nepoužívejte ve stísněných prostorách. Přes noc vyjměte strojek ze zásuvky. Odpařovací strojek pravidelně kontrolujte. Protože strojek pracuje s teplem, bude se během normálního provozu trochu zahřívat. Pokud se strojek nadměrně zahřívá, okamžitě jej odpojte ze zásuvky elektrického proudu. Stejně postupujte v případě silného zápachu nebo kouře. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Po použití vyvětrejte místnost.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.