Apo- Brusinky Strong 500 mg 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: APO-
Přípravek Apo Brusinky Strong 500 mg obsahuje extrakt z celých plodů kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon), které jsou bohaté na přírodní látky s fyziologickým účinkem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
225

Cena za 1 kus: 8 Kč

O produktu

50041066

Zdravé močové cesty. Apo Brusinky Strong obsahují silný extrakt z Velkoplodé kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon). Plody kanadských brusinek jsou zdrojem přírodních látek s fyziologickým účinkem, jako jsou vitaminy, minerály, stopové prvky, organické kyseliny, flavonoidy či polyfenoly. Mezi důležité aktivní složky kanadské brusinky patří proanthokyanidiny (PAC), které se po požití vstřebávají do krve a z ní pak ledvinami do moči. Přípravek je vhodný i pro dlouhodobé užívání.


Dávkování

Děti od 3 let užívají 1x denně 1 kapslí. Dospělí užívají 1-2 kapslí 1x denně.

Složení

1 kapsle obsahuje brusinkový extrakt CranRichPAC 36:1 v množství 500 mg (ekvivalent 18 000 mg čerstvých plodů Brusinky kanadské - Vaccinium macrocrapon. Mikrokrystalická celulóza 15 mg (plnivo). Želatina (obal). Oxid titaničitý (barvivo).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.