ATTITUDE Baby Leaves Zinkový krém na opruzeniny 75 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
Zabraňuje vzniku opruzenin, chrání pokožku pod plenkami před podrážděním.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
229

O produktu

50112311

Báječně chrání dětský zadeček před vlhkostí a podrážděním. Je vyrobený ze 100% bezpečných složek získaných z rostlin a minerálů. Bambucké máslo, extrakt z heřmánku a listů borůvky hydratují a zklidňují citlivou dětskou pokožku po koupání i výměně plenek. Věděli jste, že zinek je minerál získaný v přírodě? Lidé ho využívají k ošetření pokožky již po staletí. Na jemné dětské pokožce vytváří nepropustnou bariéru, která chrání před agresivními vlivy moči a stolice.

Výsledek:

  • hydratuje a chrání pokožku pod plenkami
  • zabraňuje vzniku opruzenin
  • šetrný k dětské pokožce i k přírodě

Složení

Hypoalergenní, pouze z přírodních ingrediencí: zinek, extrakt z heřmánku, listů borůvky a bambucké máslo.

Použití

Na čistou pokožku po koupání a při každé výměně plenek.

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.