Kosmetika

ATTITUDE Dětská 100% minerální ochranná tyčinka bez vůně SPF30 85 g

Značka: ATTITUDE

Dětská 100% minerální ochranná tyčinka bez vůně SPF30 ATTITUDE poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Chrání a hydratuje díky obsahu oxidu zinečnatého a olejů.

545
Doprava zdarma

O produktu: ATTITUDE Dětská 100% minerální ochranná tyčinka bez vůně SPF30 85 g

50137372

Úvod

Dětská 100% minerální ochranná tyčinka SPF 30 je velmi šetrná k jemné pokožce. Díky obsahu přírodních olejů dokonale hydratuje a zvláčňuje pokožku v teplém počasí. Její hlavní aktivní látkou je oxid zinečnatý bez nanočástic, ten poskytuje ochranu před UVA a UVB paprsky. Dále obsahuje olivový a kokosový olej a bambucké máslo, které chrání před vysoušením pleti. Přípravek se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává stopy na pokožce. Praktická tyčinka je velmi skladná, přibalíte ji do každého zavazadla. Zabalena v besplastovém a plně rozložitelném obalu. Neparfémováno.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před UV zářením
  • obsahuje minerální filtry
  • dokonale hydratuje
  • bez parfému
  • ekologické složení i obal

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Žádný přípravek nepředstavuje 100% ochranu před sluncem. Vždy používejte ochranné oblečení a pokrývku hlavy. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


O značce

Za kanadskou značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky a jsou vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.