ATTITUDE Dětská pěna do koupele hruška 300 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Dětská pěna do koupele s vůní hruškové šťávy – hypoalergenní koupelová pěna pro jemnou dětskou pokožku. Šetrná k dětské pokožce i k přírodě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50106228

ATTITUDE Dětská pěna do koupele s vůní hruškové šťávy – koupání je zábava a vy se můžete spolehnout, že citlivá pokožka vašeho dítěte je v bezpečí. Pěna obsahuje ingredience z přírodních zdrojů a látky šetrné k lidskému zdraví. Nejsou zde použity parabeny ani umělá barviva, pH je přizpůsobeno přirozenému pH pokožky.

  • Praktické balení s pumpičkou.
  • Pěna je vyrobena z ingrediencí, které byly získány z přírodních zdrojů.
  • Hypoalergenní - obsahuje jen látky šetrné k lidskému zdraví.
  • Ekologická – obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných látek, recyklovatelný obal.
  • Certifikovaná - nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří.

Složení:

Aqua, sodium coco-sulfate, coco-glucoside, decyl glucoside, glycerin, sodium chloride, sodium cocoyl glutamate, citric acid, parfum/fragrance*, sodium gluconate, sodium benzoate, potassium sorbate, *derived from natural ingredients.

ATTITUDE – přístup, který šetří životního prostředí.

Výrobky pod kanadskou značkou Attitude se prezentují jednoznačně vstřícným postojem k životnímu prostředí. Jsou šetrné k lidskému zdraví a při jejich výrobě se využívají výhradně obnovitelné zdroje a udržitelný způsob výroby. Suroviny jsou biologicky rozložitelné a výrobky jsou baleny do zcela recyklovatelných obalů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.