ATTITUDE Baby Leaves Dětská zubní pasta příchuť jahoda 75 g

50112310

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

169 ušetříte 20 Kč

Původní cena 189 Kč, sleva 11%

O produktu

Přírodní zubní pasta bez fluoru se sladkou jahodovou příchutí. Ideální pro děti ve věku 3 let a mladší. Je vhodná pro seznámení malých dětí s každodenním procesem čištění zubů. U této zubní pasty se můžete spolehnout, že obsahuje pouze látky šetrné k dětskému zdraví. Nemusíte se obávat, pokud děťátko pastu spolkne.

Hlavní vlastnosti:

  • hypoalergenní
  • z přírodních ingrediencí
  • šetrná k dětskému zdraví i k přírodě

Složení

Hypoalergenní zubní pasta s přírodních složek bez fluoridu. Obsahuje extrakt z listů papaji a čajovníku.

Více o značce

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Parametry
Značka ATTITUDE
Produktová řada Baby Leaves
Typ pasty Bez fluoru
Obsah fluoridů Bez fluoridů
Pro koho Pro děti
Věk dítěte od 1 let
Forma Zubní pasta
EAN 626232167214

Sorbitol, glycerin, hydrated silica, decyl glucoside, sodium chloride, xanthan gum, citric acid, sucralose, sodium benzoate, potassium sorbate, caprylic / capric triglyceride, 3-hexenol (green leaves), vanillin, methyl cinnamate (strawberry), carica papaya (papaya) leaf extract, camellia sinensis leaf extract.