Australian Bodycare Tea Tree Oil 10 ml

Kosmetika

Přírodní antiseptikum pro celou rodinu

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50077543

Originální 100% olej Tea Tree Australian BodyCare® je nejsilnější přírodní dezinfekce pro celou rodinu. Působí rychle a nepálí. Má schopnost ničit choroboplodné zárodky jako jsou bakterie, viry a plísně a zároveň urychluje hojení, stimuluje imunitní systém pokožky a podporuje její prokrvení. Neobsahuje alkohol, má dlouhotrvající efekt.
  • Vhodný k ošetření všech drobných poranění , odřenin, popálenin a hmyzích štípnutí.
  • Tea Tree olej Australian BodyCare® je díky svým antiseptickým účinkům vhodný také pro péči o problematickou pokožku, na akné, opary, plísně a infekce nehtů nebo bradavice. Působí také jako účinný repelent.
Originální Tea Tree olej Australian BodyCare® je nejprodávanější tea tree olej na českém trhu od roku 1993. Obsah aktivní antiseptické látky (terpinen-4-ol nad 39%) je garantován certifikátem přímo z Austrálie. Získává se pouze ze stromu Melaleuca alternifolia speciální metodou, která zaručuje získání nejkvalitnějšího Tea Tree oleje.

Dle standardů je Tea Tree olej Australian BodyCare® díky tmavé lahvičce chráněn před světlem, což zajišťuje jeho stabilitu a účinnost po celou dobu použití.

Balení
Balení 10 ml - ideální na cesty, výlety, do každé kabelky - vždy po ruce.

Zdroj: www.tea-tree-oil.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.