Avène Cleanance Women Zklidňující noční péče 30 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Zjemňující péče pro mastnou pleť se sklonem k nedokonalostem. Redukuje nedokonalosti a vznik černých teček, vyhlazuje povrch pleti. Hydratuje a zmatňuje pleť.
*Sleva 200 Kč při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč. *Při nákupu produktů značky Avène v minimální hodnotě 590 Kč vč. DPH získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
505

O produktu

50122738

Zjemňující péče pro mastnou pleť se sklonem k nedokonalostem. Avène Cleanance Women je speciálně vyvinuta pro problematickou pleť dospělých žen. Kombinace aktivních látek poskytuje několikanásobný efekt: Synovea HR napomáhá redukovat nedokonalosti a snižuje oxidaci mazu*, která je příčinou vzniku černých teček. X-Pressin přispívá k vyhlazení textury pleti. Retiladehyd pomáhá redukovat jizvy po akné a přináší výhody proti stárnutí pleti. Obsažená termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění. Jemná textura krému se snadno nanáší a vstřebává a poskytuje pleti hydrataci během spánku. Pleť je hebká a příjemná na dotek. Jemně parfémováno.

Výsledek:

  • redukuje nedokonalosti a vyhlazuje povrch pleti
  • hydratuje a zmatňuje pleť
  • redukuje vznik černých teček

Klinicky potvrzená účinnost

43,6 %** snížení nedokonalostí a hyperpigmentace. Pleť je vyhlazená v 95,1 %**případů.


Složení

Aktivní látky: Synovea®HR pomáhá zmírňovat a zpomalovat zánět vznikající prasknutím infikované folikuly. X-Pressin * pomáhá redukovat černé tečky a vyhlazuje pleť. Retinaldehyd snižuje výskyt jizev a pigmentace po akné, působí pozitivně proti stárnutí pleti. Termální voda Avène zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění.

*Testováno in-vitro. **Klinická studie u 41 osob, 100% ženy, pod dermatologickou oftalmologickou kontrolou, 1 aplikace denně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.