Kosmetika

Avène DermAbsolu Remodelační denní krém 40 ml

Značka: AVÈNE
Produktová řada: DermAbsolu
5.0
  • Únava či stres v práci se může projevit na stavu pokožky. Ta ztrácí svou pružnost a viditelně stárne. Denní krém zajišťuje obnovu hutnosti a navrácení objemu.
*Sleva 300 Kč při nákupu vybraných produktů značky Avène řady Anti Age v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avène řady Anti Age v minimální hodnotě 890 Kč vč. DPH získáte slevu 300 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a duopack. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
919

O produktu: Avène DermAbsolu Remodelační denní krém 40 ml

50111535

Úvod

Únava či stres v práci se může projevit na stavu pokožky. Ta ztrácí svou pružnost, vitalitu a viditelně stárne. Zamezte těmto nepříjemným projevům. Avène DermAbsolu Remodelační denní krém díky svému jedinečnému složení obnovuje hutnost pleti a navrácí jí objem. Viditelně zpevňuje obličejové kontury a zanechává pleť zářivou. Krém je vhodný pro všechny typy citlivé pleti.

Výsledek:

  • zjemňuje a rozjasňuje pokožku
  • obnovuje hutnost pleti a vrací jí objem
  • intenzivně vyživuje a jemně provoní

Složení

Glykelol , vanilkové polyfenoly, perleťové látky, sytenol a termální voda Avène.


Použití

Aplikujte každé ráno po probuzení na pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte do pokožky a nechejte důkladně vstřebat, poté pokračujte ve své běžné každodenní péči a líčení. Vyhněte se kontaktu s očima.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.