Avène Tolerance Extreme emulze 50 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče navracející rovnováhu normální až smíšené přecitlivělé pleti. Emulze hydratuje a zklidňuje pleť. Jeho ultra jemná lehká textura dokonale splyne s pletí.
Sleva 300 Kč při nákupu vybraných produktů značky Avene v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avene v minimální hodnotě 890 Kč vč. DPH získáte slevu 300 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a duopack. Akce platí do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
405

O produktu

50092438

Péče navracející rovnováhu normální až smíšené přecitlivělé pleti. Avène Tolerance Extreme emulze hydratuje a zklidňuje pleť. Jeho ultra jemná lehká textura dokonale splyne s pletí. Exkluzivní dokonale hermetický ochranný obal, díky kterému je přípravek sterilní po celou dobu používání.

Výsledek: 

  • hydratuje a zklidňuje pleť
  • navrací pleti rovnováhu 
  • působí proti podráždění

Složení

Obsahuje pouze 6 základních složek, které jsou nezbytné pro pleť. Termální voda Avène, složky přírodního původu, emolienční a hydratační složky.

Použití

Aplikujte ráno a večer na obličej a krk očištěný Tolérance Extrême Čistícím mlékem. Po každém použití odstraňte přebytečný přípravek z víčka a poté uzavřete.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.