Bamboolik Denní vložka látková dárkové balení 4 ks

Hygienická pomůcka

Značka: BAMBOOLIK
Denní látková vložka od firmy Bamboolik poskytuje spolehlivou ochranu při menstruaci, lehké inkontinenci nebo v šestinedělí. Dárkové balení.
Skladem na e-shopu
925

O produktu

50136554

Jedna průměrná žena vyprodukuje za svůj plodný život až 150 kg obtížně rozložitelného odpadu v podobě jednorázových menstruačních pomůcek. Zvolte ekologickou i ekonomickou cestu! Bamboolik denní vložky z biobavlny, bavlněného saténu a nepromokavé membrány PUL využijete při menstruaci, jako pojistku při lehké inkontinenci nebo v průběhu šestinedělí.

Plnohodnotná ochrana jako u konvenčních vložek

Mají skvěle padnoucí střih a zapínání na patentky, díky tomu vložka zůstane na svém místě po celou dobu nošení. Nejsou střižené z jednoho kusu i s křidélky, jako většina látkových vložek, které jsou na trhu. Křidélka jsou na nich našitá zvlášť, což zajišťuje lepší savost po stranách vložky. Látková vložka je velmi šetrná k dámským intimním partiím a nechává pokožku volně dýchat. Přitom však poskytuje plnohodnotnou ochranu před protečením. Dárkové balení  –⁠ mix barev.

Kolik vložek potřebuji?

Délka menstruačního cyklu je velmi individuální, stejně jako délka či síla poporodního krvácení. Savost látkových vložek je minimálně na stejné úrovni (ne-li vyšší) jako u vložek jednorázových, takže počet potřebných vložek pro vás bude obdobný. Vložku vyměňujte tak často, jak je vám pohodlné – stejně často jako jednorázovou. Doporučujeme vám pořídit si tolik látkových vložek, kolik běžně spotřebujete za jednu periodu.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná při menstruaci nebo v závěru šestinedělí
  • zapínání na patentky
  • tenký, prodyšný materiál z biobavlny
  • nepromokavá membrána PUL
  • šetrné k pokožce, přírodě i vaší peněžence


Složení

Savá vrstva 75 % biobavlna, 25 % bavlna, spodní vrstva 100% polyester

Použití

Před prvním použitím vyperte. Vložky můžete bez obav prát v pračce (max na 60 °C) i sušit v sušičce.

Upozornění

Po prvním vyprání může dojít k malému zkrácení délky vložky, jelikož je ušita z přírodního materiálu (100% bavlna), který má přirozenou srážlivost. Po prvním vysrážení se již délka zafixuje a k dalšímu zkracování již nedochází.

O značce

Bamboolik je lokální. Všechny jejich produkty se vyrábí v ČR, z velké části v chráněných dílnách. Materiály pochází rovněž z ČR, pokud to však není možné, tak z Evropy. Razí heslo, že ekologický produkt, který cestuje přes půl planety, je nesmysl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.