Barnys Celadrin EXTRA SILNÝ 60 kapslí vánoční balení

Doplněk stravy

Značka: BARNY´S
Barny´s Celadrin EXTRA SILNÝ obsahuje inovativní revoluční komplex esterifikovaných mastných kyselin obohacený o vitamin C. Nyní ve vánočním balení s velkou soutěží.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103569

Barny´s Celadrin EXTRA SILNÝ je doplněk stravy s obsahem komplexu esterifikovaných mastných kyselin (EFAC) a vitaminu C pro bolavé klouby a jejich lubrikaci. Nyní vánoční balení s velkou soutěží o hodnotné ceny.

  • Esterifikované mastné kyseliny působí na jiném principu než přípravky s obsahem glukosaminu a chondroitin sulfátu. Efekt Celadrinu je patrný již během několika dnů od začátku užívání.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.
  • Ve formě rychleji vstřebatelných kapslí.
  • Vhodný a bezpečný produkt i pro vrcholové sportovce.

Dávkování:

Děti od 12 let užívají 1 kapsli denně. Dospělí užívají 1-2 kapsle denně.

Jednu kapsli denně užívejte při kombinaci s doplňkem stravy KLOUBNÍ SuperMIX (balení Celadrin™ locomotive™ na dva měsíce), dvě kapsle denně při samostatném užívání. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení:

Celadrin™ Veggie, maltodextrin, arabská guma, hydroxypropylmethylcelulóza, vitamin C (askorban sodný) 40 mg, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, oxid titaničitý v jedné kapsli.

Celadrin® Veggie 500 mg (US Patent # 5,569,676) – obsahuje esteryfikované mastné kyseliny (EFAC): myristovou, myristoolejovou, palmitoolejovou, laurovou, palmitovou a olejovou; standardizováno na obsah cetylmyristátu – min. 78 mg.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.