BAYBY Dárková sada od narození modrá

Péče o dítě

Značka: BAYBY
Pro novorozence od stáří 0 měsíců vytvořila společnost Bayby dárkovou sadu určenou ke krmení. Nechybí zde kojenecké lahvičky, savičky, dudlík a čisticí kartáčky. Všechny pomůcky jsou vytvořeny ze zdravotně nezávadného materiálu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50099482

Již od momentu, kdy děťátko po porodu poprvé spatří světlo světa, jeho rodiče překypují láskou. Především pokud jde o první miminko, je ale důležité vědět, že máte po ruce spolehlivé a osvědčené výrobky, které vám pomůžou s výchovou. Aby vám co nejvíce zjednodušila kojení a krmení dětí, vytvořila společnost Bayby dárkovou sadu určenou pro novorozence od samotného narození. Praktické doplňky jsou speciálně vyrobeny pro ty nejmenší děti, kterým nejen předají potřebné živiny a tekutiny, ale poslouží i jako krásná barevná malovaná hračka.

Předměty v sadě jsou zdravotně nezávadné. Označení BPA FREE znamená, že výrobky neobsahují Bisfenol A, který se může využívat při výrobě plastů a pro tělo se slabší imunitou může způsobovat toxické reakce. S označením BPA FREE máte jistotu, že se o své malé miminko nemusíte bát, protože mu nehrozí žádné nebezpečí.

Sada obsahuje:

  • ortodonický silikonový dudlík
  • zásobník na sušené mléko
  • dvě kojenecké lahve s uzávěrem a silikonovou savičkou
  • potřebné kartáčky k čištění lahví i saviček

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.