Benemedo Vitella Ictamo Forte pasta s bílým ichthyolem 30 g

Kosmetika

Značka: BENEMEDO
Benemedo Vitella Ictamo Forte je zklidňující pasta s bílým ichtyolem a zinkem pro péči o problematickou pokožku se sklonem k atopii, seboree či akné.
Skladem na e-shopu
245

Cena za 100 g: 817 Kč

O produktu

50126444

Zklidňující pasta pro péči o problematickou pokožku se sklonem k atopii, seboree (seboroické dermatitidě) či akné. Benemedo Vitella Ictamo Forte pasta s bílým ichthyolem 30 g obsahuje bílý ichthyol a oxid zinečnatý, které přispívají ke zklidnění a regeneraci problémových ložisek pokožky. Oproti pastě Vitella Ictamo je její složení posíleno o antibakteriální látky octopirox a dermosoft decalact. Octopirox, stejně jako bílý ichtyol bojuje proti růstu kvasinek na pokožce. Bílý ichthyol potlačuje nadměrnou tvorbu mazu. Oxid zinečnatý má zklidňující účinky a výrazně podporuje regeneraci pokožky. Vyvážená a efektivní kombinace těchto složek je velmi dobře snášena i citlivou pokožkou. Vitella Ictamo Forte pasta je vhodná k dlouhodobějšímu používání pro děti i dospělé.

Výsledek:

  • vhodné pro péči o pokožku se sklony k atopii, seboree či akné
  • podporuje regeneraci svědivé pokožky kolem úst
  • podporuje regeneraci pokožky při opruzení
  • podporuje regeneraci pokožky po bodnutí hmyzem
  • bílý ichtyol omezuje projevy svědění pokožky
  • zklidňuje problematickou pokožku
  • vhodné na tělo i obličej

Složení

Aktivní látky: oxid zinečnatý, bílý ichtyol, octopirox a dermosoft decalact. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani parfemaci.

Použití

Nanášejte na podrážděná místa 3-4x denně po dobu 2-4 týdnů. Po zlepšení přejděte dle potřeby na pastu Vitella Ictamo. Při aplikaci na suchou pokožku se sklonem k atopii je vhodné pastu Vitella Ictamo Forte intervalově kombinovat s mastí či krémem na promazávání, vhodná je například vitaminová mast Vitella Extreme.

Upozornění

Vhodnost přípravku u malých dětí doporučujeme konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.