Beurer LR 220 čistička vzduchu

Elektronika

Značka: BEURER
Čistička vzduchu Beurer LR 220 zajistí čerstvý a svěží vzduch v místnosti až do 37 m². Odstraní pyly, prach, roztoče, chlupy, bakterie a další alergeny.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
5 050

O produktu

50129121

Abyste měli doma zdravý a čistý vzduch bez roztočů, alergenů, smogu a prachu, pořiďte si čističku vzduchu! Beurer LR220 odstraňuje z ovzduší pyl, prach, plísně i bakterie. Vyčistí vzduch v místnosti o velikosti až 37 m² a pomůže vám i zmírnit příznaky alergií. Třívrstvý filtrační systém (předfiltr, Hepa filtr a filtr s aktivním uhlíkem) vám zajistí dokonale čistý a zdravý vzduch doma nebo třeba v kanceláři. 

Vysoká efektivita čištění pomocí tří filtrů

O efektivitě v čištění ovzduší vypovídá samotný vzduchový výkon čističky – dokáže přefiltrovat dokonce až 125 m3/hod. Ovzduší se v prvním kroku připraví o všechny velké a hrubé nečistoty prostřednictvím předfiltru. Zásadním filtračním členem Beurer LR 220 je však vzduchový HEPA filtr, který umí odstranit téměř sto procent prachových částic i různých bakterií a pylů. K zajištění nepříjemných pachů z vaření slouží nejlépe uhlíkový filtr.

Beurer LR 220 Čistička vzduchu2

Časovač a rozmanité režimy

Čistička vzduchu disponuje rovněž časovačem, díky němuž si podle svých přání a představ navolíte čas a dobu provozu spotřebiče. Výkon je možno libovolně zvýšit nebo snížit a tím jednoduše regulovat nejen míru hluku, ale i spotřebu energie. Pro práci čističky Beurer LR 220 během noci byl určen komfortní extra tichý režim, u kterého můžete nerušeně spát i odpočívat. Zároveň také je vybavena šikovným automatickým chodem, který podle momentální potřeby čištění operativně usměrní výkon.

Hlavní vlastnosti:

  • čistička vzduchu s třístupňovým systémem filtrace
  • vhodná do místností až 37 
  • předfiltrováním se vzduch vyčistí od chlupů, vlasů a dalších nečistot
  • HEPA filtr absorbuje maximální množství alergenů, bakterií i prachu
  • uhlíkový filtr odstraňuje kuchyňské výpary, nepříjemné pachy i emise
  • maximální hlučnost 55 dB(A), minimální hlučnost 32 dB(A)
  • výkon čištění 125 m3/hod

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.