Elektronika

Beurer LR 220 čistička vzduchu

Značka: BEURER
  • Čistička vzduchu Beurer LR 220 zajistí čerstvý a svěží vzduch v místnosti až do 37 m². Odstraní pyly, prach, roztoče, chlupy, bakterie a další alergeny.
NAVÍC BEURER BR 10 BF 1 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC BEURER BR 10 BF 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
*SLEVA 20 % po vložení kódu PODZIM20. Sleva platí pouze pro vybrané produkty *SLEVA 20 % platí jen při zadání slevového kódu ve tvaru PODZIM20 v 1. kroku košíku. Sleva platí pouze pro vybrané produkty značek Beurer, Sanitas a VitalPeak. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
3 999 ušetříte 1 191 Kč

Původní cena 5 190 Kč, sleva 23%

Nejnižší cena před slevou: 5099 Kč

O produktu: Beurer LR 220 čistička vzduchu

50129121

Úvod

Abyste měli doma zdravý a čistý vzduch bez roztočů, alergenů, smogu a prachu, pořiďte si čističku vzduchu! Beurer LR220 odstraňuje z ovzduší pyl, prach, plísně i bakterie. Vyčistí vzduch v místnosti o velikosti až 37 m² a pomůže vám i zmírnit příznaky alergií. Třívrstvý filtrační systém (předfiltr, Hepa filtr a filtr s aktivním uhlíkem) vám zajistí dokonale čistý a zdravý vzduch doma nebo třeba v kanceláři. 

Vysoká efektivita čištění pomocí tří filtrů

O efektivitě v čištění ovzduší vypovídá samotný vzduchový výkon čističky – dokáže přefiltrovat dokonce až 125 m3/hod. Ovzduší se v prvním kroku připraví o všechny velké a hrubé nečistoty prostřednictvím předfiltru. Zásadním filtračním členem Beurer LR 220 je však vzduchový HEPA filtr, který umí odstranit téměř sto procent prachových částic i různých bakterií a pylů. K zajištění nepříjemných pachů z vaření slouží nejlépe uhlíkový filtr.

Beurer LR 220 Čistička vzduchu2

Časovač a rozmanité režimy

Čistička vzduchu disponuje rovněž časovačem, díky němuž si podle svých přání a představ navolíte čas a dobu provozu spotřebiče. Výkon je možno libovolně zvýšit nebo snížit a tím jednoduše regulovat nejen míru hluku, ale i spotřebu energie. Pro práci čističky Beurer LR 220 během noci byl určen komfortní extra tichý režim, u kterého můžete nerušeně spát i odpočívat. Zároveň také je vybavena šikovným automatickým chodem, který podle momentální potřeby čištění operativně usměrní výkon.

Hlavní vlastnosti:

  • čistička vzduchu s třístupňovým systémem filtrace
  • vhodná do místností až 37 
  • předfiltrováním se vzduch vyčistí od chlupů, vlasů a dalších nečistot
  • HEPA filtr absorbuje maximální množství alergenů, bakterií i prachu
  • uhlíkový filtr odstraňuje kuchyňské výpary, nepříjemné pachy i emise
  • maximální hlučnost 55 dB(A), minimální hlučnost 32 dB(A)
  • výkon čištění 125 m3/hod

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.