Beurer LR 310 čistička vzduchu

Elektronika

Značka: BEURER
Čistička vzduchu Beurer LR 310 zajistí čerstvý a svěží vzduch v místnosti až do 56 m². Odstraní pyly, prach, roztoče, chlupy, bakterie a další alergeny.
Skladem na e-shopu
7 999

O produktu

50129122

Abyste měli doma zdravý a čistý vzduch bez roztočů, alergenů, smogu a prachu, pořiďte si čističku vzduchu! Beurer LR310 odstraňuje z ovzduší pyl, prach, plísně i bakterie. Vyčistí vzduch v místnosti o velikosti až 56 m² a pomůže vám i zmírnit příznaky alergií. Třívrstvý filtrační systém (předfiltr, Hepa filtr a filtr s aktivním uhlíkem) vám zajistí dokonale čistý a zdravý vzduch doma nebo třeba v kanceláři. 

Vysoká efektivita čištění pomocí tří filtrů

O efektivitě v čištění ovzduší vypovídá samotný vzduchový výkon čističky – dokáže přefiltrovat dokonce až 125 m3/hod. Ovzduší se v prvním kroku připraví o všechny velké a hrubé nečistoty prostřednictvím předfiltru. Zásadním filtračním členem Beurer LR 220 je však vzduchový HEPA filtr, který umí zlikvidovat až 99 % bakterií, pylu či prachu. K zajištění nepříjemných pachů z vaření či kouření slouží nejlépe uhlíkový filtr.

Senzor kvality ovzduší ohlídá vše za vás

Tato senzitivní čistička BEURER LR 310 má vizuální senzor, díky kterému rozpozná, jaká je aktuální kvalita ovzduší, a dle toho uváží, zda přišel ten správný okamžik vzduch vyčistit. Čistička vzduchu vás mile překvapí časovačem, díky kterému si v souladu s vašimi přáními pohodlně nastavíte dobu provozu spotřebiče.

Hlavní vlastnosti:

  • čistička vzduchu s třístupňovým systémem filtrace
  • vhodná do místností až 56 
  • předfiltrováním se vzduch vyčistí od chlupů, vlasů a dalších nečistot
  • HEPA filtr absorbuje maximální množství alergenů, bakterií i prachu
  • uhlíkový filtr odstraňuje kuchyňské výpary, nepříjemné pachy i emise


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.