Potraviny a nápoje

BIO Levandule Chodouňská 9denní kúra pro klidnou mysl a imunitu 9x0,33 l

9denní kúra pro klidnou mysl a imunitu je čistý výluh z BIO levandule a BIO citronové šťávy, který harmonizuje tělo i mysl.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: BIO Levandule Chodouňská 9denní kúra pro klidnou mysl a imunitu 9x0,33 l

50130954

Úvod

Levandulová voda z Levandule Chodouňské je čistý výluh z BIO levandule a BIO citronové šťávy harmonizovaný přes 24karátový zlatý filtr, což je technologie inspirována starými Egypťany. Levandule obsahuje značné množství terpenů a flavonoidů, a působí blahodárně na trávicí systém, přispívá k duševní pohodě, relaxaci a zdravému spánku. Vyzkoušejte sami, jak 9denní kúra pozitivně ovlivní celý váš organismus! Lahodný nápoj si dopřejte odpoledne nebo večer před spaním jako součást relaxačního rituálu.

Kouzlo královny bylin - levandule

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství flavonoidů a terpenů z čisté přírody. V antickém Římě ji používali do koupelí pro její typickou relaxační vůni. Na Slovanských územích, včetně naší země, byla levandule pěstována již od příchodu Keltů a jejich kmenů, kteří ji sem v rámci stěhování národů přinesli. V současné době se nejvíce proslavila levandule z Provence, která je hojně využívána v kosmetickém průmyslu. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Unikátní manufaktura BIO Levandule Chodouňská vám nyní přináší produkty k vaření, pečení i přímé konzumaci, které obsahují BIO levanduli v té nejvyšší kvalitě, abyste se sami mohli přesvědčit, jaké účinky má tato voňavá bylinka na vaše tělo i mysl.

BIO Levandule Chodouňská 9denní kúra pro klidnou mysl a imunitu 9x0,33 l2

Hlavní vlastnosti:

  • nápoj z BIO levandule a BIO citronové šťávy
  • chutný, osvěžující a voňavý
  • bez cukru

Složení

Čistý výluh z BIO Levandule Chodouňské, BIO citronová šťáva, voda. Skladujte do 20 ºC. Po otevření spotřebujte do 24 h. Sediment obsažený v nápoji nemá vliv na jeho kvalitu.


Použití

Pijte vychlazené, jednou denně ideálně v odpoledních hodinách či večer před spaním.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.