BIO Levandule Chodouňská Andělské kapky 10 ml

Doplněk stravy

Za studena lisovaný BIO konopný olej z BIO konopného semena a za studena lisovaná BIO Levandule CHodouňská pro podporu zdravého spánku, relaxace a trávení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50130951

Tři kapky na dobrou noc denně – a již po týdenní kúře se budete cítit plni síly a energie, a vaše tělo pocítí harmonii a úlevu. RAW konopný olej a za studena lisovaná BIO Levandule Chodouňská je kombinace, na kterou můžete vsadit. Levandule má příznivý vliv na trávicí i dýchací systém, napomáhá relaxaci a kvalitnímu spánku. Kapky jsou zvlášť vhodné pro dny psychického i fyzického vypětí, pro sportovce a ty, kteří pracují v náročných profesích.

Kouzlo královny bylin - levandule

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství flavonoidů a terpenů z čisté přírody. V antickém Římě ji používali do koupelí pro její typickou relaxační vůni. Na Slovanských územích, včetně naší země, byla levandule pěstována již od příchodu Keltů a jejich kmenů, kteří ji sem v rámci stěhování národů přinesli. V současné době se nejvíce proslavila levandule z Provence, která je hojně využívána v kosmetickém průmyslu. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Unikátní manufaktura BIO Levandule Chodouňská vám nyní přináší produkty k vaření, pečení i přímé konzumaci, které obsahují BIO levanduli v té nejvyšší kvalitě, abyste se sami mohli přesvědčit, jaké účinky má tato voňavá bylinka na vaše tělo i mysl.

BIO Levandule Chodouňská Andělské kapky 100 ml3

Hlavní vlastnosti:

  • kapky z RAW konopného oleje a za studena lisované levandule
  • BIO kvalita
  • levandule napomáhá relaxaci a kvalitnímu spánku

Dávkování

1 x denně 3 kapky na jazyk, do úst při jídle nebo po jídle. Doporučujeme 10 denní kúru.

Složení

BIO konopný olej  se 4 % konopné esence, BIO Levandulový esenciální olej z BIO Levandule Chodounské.

Upozornění

Doplněk stravy, není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.