Potraviny a nápoje

BIO Levandule Chodouňská Harmonie těla, mysli a duše

  • Sada 3 oblíbených produktů Levandulového údolí. Obsahuje BIO hrubozrnná mořská sůl pro chytřejší vaření a dva druhy čajů s levandulí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: BIO Levandule Chodouňská Harmonie těla, mysli a duše

50130946

Úvod

Dárková kazeta obsahuje tři oblíbené produkty Levandulového údolí: BIO hrubozrnnou mořskou sůl pro chytřejší vaření, BIO sypaný čaj z čisté levandule a BIO meruňkový sypaný čaj s levandulí. Ať už chcete někomu věnovat originální dárek, nebo jen sami vyzkoušet účinky té nejkvalitnější levandule sami na sobě, tato dárková sada je pro vás jako dělaná!

Kouzlo královny bylin - levandule

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství flavonoidů a terpenů z čisté přírody. V antickém Římě ji používali do koupelí pro její typickou relaxační vůni. Na Slovanských územích, včetně naší země, byla levandule pěstována již od příchodu Keltů a jejich kmenů, kteří ji sem v rámci stěhování národů přinesli. V současné době se nejvíce proslavila levandule z Provence, která je hojně využívána v kosmetickém průmyslu. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Unikátní manufaktura BIO Levandule Chodouňská vám nyní přináší produkty k vaření, pečení i přímé konzumaci, které obsahují BIO levanduli v té nejvyšší kvalitě, abyste se sami mohli přesvědčit, jaké účinky má tato voňavá bylinka na vaše tělo i mysl.

BIO Levandule Chodouňská Meruňkový sypaný čaj s levandulí 50 g2

Hlavní vlastnosti:

  • dárková sada pro harmonii těla, mysli a duše
  • obsahuje 3 oblíbené produkty Levandulového údolí
  • levandule má příznivý vliv na trávicí a dýchací systém
  • levandule podporuje kvalitní spánek a relaxaci
  • BIO kvalita

Složení

BIO Levandule Chodouňská Čaj z čisté levandule 30 g: 100% BIO levandule.
BIO Levandule Chodouňská Meruňkový sypaný čaj s levandulí 50 g : BIO sušené meruňky, BIO sušená jablka, BIO ibišek, BIO Levandule Chodouňská.
BIO Levandule Chodouňská Hrubozrnná mořská sůl pro chytřejší vaření 80 g: BIO hrubozrnná mořská sůl, BIO Levandulový květ a nať sekané.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.