BIODERMA Photoderm KID SPF50+ mléko 100 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
Opalovací mléko pro děti od 12 měsíců BIODERMA Photoderm KID s SPF 50+ poskytuje maximální ochranu před slunečními paprsky. Hypoalergenní, voděodolné složení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
319

O produktu

50065151

Hledáte způsob, jak co nejúčinněji ochránit citlivou dětskou pokožku před sluníčkem? Ochranné opalovací mléko pro děti BIODERMA Photoderm KID přináší maximální ochranu před sluníčkem v podobě hravé textury modrého „šmoulího“ mléka. Světle modrá barva Photoderm KID Mléko pro děti SPF 50+ usnadní viditelnou a jednotnou aplikaci na celý obličej a tělo. Modrá barva rychle zmizí po aplikaci. Nezanechává na pokožce mastný film.

Aktivní ochrana té nejcitlivější pokožky

Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany™, zesílený o Peptid C zajištuje optimální ochranu kožních buněk proti jejich poškození. Maximální fotoprotekce vůči UVA a UVB záření. Přípravek je nekomedogenní, fotostabilní, hypoalergenní s výbornou snášenlivostí na pokožce. Bez oktokrylenu.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje maximální sluneční ochranu, SPF 50+
  • obzvláště vhodný pro citlivou dětskou pokožku
  • doporučeno pro děti od 1 roku

Složení

Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany™ – aktivuje přirozenou obranu pokožky, chrání buňky 

Použití

Aplikujte rovnoměrně dostatečné množství přípravku před vystavením se slunečnímu záření (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pravidelně opakujte. Aplikaci opakujte vždy před a po pobytu ve vodě, setření nebo sportu.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.