BIODERMA Photoderm NUDE Touch tmavý SPF50+ 40 ml

Kosmetika

Značka: BIODERMA
BIODERMA Photoderm NUDE Touch tónující fluid s SPF 50+ ve tmavém odstínu poskytuje velmi vysokou ochranu proti slunečnímu záření. Vhodný pro smíšenou a mastnou pokožku.
Skladem na e-shopu
569

O produktu

50135163

Toužíte po barevně sjednocené, matné, a navíc chráněné pleti proti UV záření? Všechny tyto požadavky splňuje tónovací fluid BIODERMA Photoderm Nude Touch s SPF 50+. Poskytuje pokožce velmi vysokou ochranu před slunečním zářením a zároveň díky absorpčním pudrům reguluje lesk pleti až po dobu 8 hodin. Tekuté složky se ihned po aplikaci odpaří a zanechají pleť sametově hebkou s efektem přirozeného make-upu.

Chrání a sjednocuje pleť

Jemný fluid obsahuje patent Bioochrany™, který chrání pleť před škodlivými účinky slunečního záření a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Receptura s minerálními filtry a technologií Liquid-to-powder funguje ve třech krocích: 1. Po nanesení se těkavé složky odpaří a vytvoří mimořádně lehkou texturu. 2. Hedvábná aplikace umožňuje rovnoměrné rozetření pigmentů a filtrů po pokožce pro dokonale chráněnou a sjednocenou pleť. 3. Hydratační složky pronikají do povrchových vrstev pokožky, a tím vytvářejí základ pro pudrový, matný konečný efekt. Vy si tak můžete užívat slunečních paprsků s pocitem bezchybně vypadající pleti. Dostupné ve třech odstínech.

Hlavní vlastnosti:

  • tónovací fluid s minerálními filtry proti UVA a UVB záření
  • chrání, sjednocuje a zmatňuje pleť a dodává jí zářivý vzhled
  • s voděodolným, nekomedogenním složením

Složení

  • kombinace minerálních UVA/UVB filtrů a patentu Buněčné Bioochrany™ – chrání pleť okamžitě i dlouhodobě před poškozením UV zářením
  • zmatňující a světlo rozptylující pudry – působí proti lesku
  • kyselina salicylová – vyhlazuje povrch pleti a posiluje její přirozený jas
  • patent Fluidactiv™ v kombinaci s capryloyl glycinem – den za dnem reguluje množství a kvalitu produkovaného mazu, a tím brání vzniku nedokonalostí
  • bambucké máslo – hydratuje pokožku

Použití

Používejte denně po aplikaci hydratační péče o pleť. Aplikujte rovnoměrně a v dostatečném množství denně na obličej a krk před pobytem na slunci (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pro zachování ochrany aplikujte znovu po pocení, plavání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se kontaktu s oblečením. Aplikujte pouze na zdravou pokožku.

Upozornění

Nepobývejte vy ani vaše děti na slunci příliš dlouho a obzvláště se jeho paprskům vyhněte mezi 11. a 15. hodinou. Chraňte se před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Ani prostředky s vysokým ochranným faktorem totiž neposkytují 100% ochranu před UV paprsky. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.