Kosmetika

BIODERMA Sébium H2O čisticí micelární voda 100 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Sébium
  • Čisticí voda BIODERMA Sébium H2O čistí pleť do hloubky, zbavuje ji nečistot a přebytečného mazu bez vysoušení. Speciálně navržená pro potřeby mastné a aknózní pleti.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky BIODERMA Sebium v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu produktů značky BIODERMA Sebium v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
125

O produktu: BIODERMA Sébium H2O čisticí micelární voda 100 ml

50072379

Úvod

Čisticí voda BIODERMA Sébium H20 čistí pleť do hloubky, zbavuje ji nečistot a přebytečného mazu bez zbytečného vysoušení. Obsahuje komplex aktivních látek, které jsou speciálně navrženy pro potřeby mastné a aknózní pleti. Patentovaný komplex Fluidactiv™ reguluje a normalizuje kvalitu mazu, díky čemuž zanechává pokožku čistou a svěží. Je obohacena o příjemnou parfemaci. Nedráždí oči.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale čistí a odličuje pleť
  • reguluje tvorbu kožního mazu
  • nekomedogenní složení

Složení

Patentovaný komplex Fluidactiv™ vyrovnává složení a množství kožního mazu, glukonát zinku – přispívá k regeneraci a zklidnění pleti, micely.


Použití

Navlhčete vatový tampon micelární vodou Sébium H2O a vyčistěte tvář a dekolt. Opakujte, dokud tampon nezůstane čistý. Po použití roztoku Sébium H2O není třeba oplachování, ale je nutné šetrné vysušení. Zlehka se dotýkejte tváře čistým bavlněným ručníkem. Poté aplikujte libovolný krém z řady Sébium. Sébium H2O je možné používat každý den, ráno a večer.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.